Laneige Perfect Renew Trial Kit (toner 15ml, emulsion 15ml,serum 7ml, eye cream 3ml, cream 10ml)

Laneige
140002602
425,00
грн.
Набір Laneige відновлення/для сухої шкіри

Вік: 25+
Тип шкіри: Суха, Нормальна, Комбінована
Призначення: Зволоження, Живлення, Заспокоєння
Активні компоненти: Кераміди, Масло Жожоба


Описання: Лінія Perfect Renew - це комплексне рішення для боротьби з першими ознаками старіння шкіри, такими як мімічні зморшки, тьмяний колір обличчя, втрата еластичності і нерівність шкіри, набряклість, пігментація, сухість.
Основа лінії чиста вода з Гімалайських вершин, яка містить величезну кількість мінералів, забезпечуючи живлення Вашої шкіри. Новітня технологія Perfect Renew Water Science дозволяє доставляти в шкіру відновлювальну Керамідну Воду, яка заповнює порожнечі між клітинами за допомогою керамідів, відновлюючи захисний шар шкіри, усуваючи сухість і вирівнюючи поверхню шкіри і її колір.

Набір Laneige Perfect Renew Trial Kit містить в собі 5 зволожуючих і відновлюютчих молодість засобів для догляду за шкірою обличчя і навколо очей.
1. Тонер Laneige Perfect Renew Skin Refiner - містить ексклюзивну технологію Laneige, яка омолоджує шкіру через флавоноїдний компонент, витягнутий з коренів галангала, заряджаючи енергією і молодістю. Тонер володіє потужним зволожуючим ефектом.
2. Емульсія Laneige Perfect Renew Emulsion - створює зволожуючий бар'єр, який допомагає затримувати вологу всередині шкіри. Наповнює шкіру енергією і свіжістю.
3. Омолоджуючий крем Laneige Perfect Renew Cream - інтенсивно відновлює і зміцнює шкірний бар'єр. Зволожує, розгладжує, є функціональним кремом по роботі зі зморшками. Крем відновлює ліпідну мантію шкіри, вирівнюючи текстуру і підвищуючи захисні механізми шкіри. Керамідна вода також є основним зволожуючим фактором крему. Відновлює стресову шкіру, прибирає сірість, тьмяність, наповнює шкіру сяйвом, усуває пігментацію.
4. Крем для очей Laneige Perfect Renew Eye Cream - зволожує і захищає чутливу шкіру під очима, а також надає антивіковий ефект, прибираючи зморшки.
5. Сироватка Laneige Perfect Renew Regenerator-містить ексклюзивну технологію Laneige, яка наповнює шкіру енергією, повертаючи молодість текстурі шкіри. Високоефективна керамідна вода створює потужний бар'єр, який наповнює шкіру цілющою силою і надає їй свіжого вигляду. Сироватка має легку маслянисту текстуру, яка легко засвоюється в найглибші шари шкіри. Основний ефект сироватки: відновлює пошкоджену шкіру, покращує тугор, забезпечує натуральний блиск, зменшує існуючі зморшки, покращує еластичність, надає потужне зволоження, забезпечує шкірі гладкість.
Спосіб використання: Наносити на попередньо очищену шкіру. По черзі, за номерами - спочатку наноситься тонер, потім емульсія, сироватка, крем для очей і омолоджуючий крем.

Призначення: Зволоження

E-Beauty рекомендує
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваш номер телефону
Промокод, подарунковий сертифікат
В період з 02.04 по 02.05 всім, хто замовить на сайті на будь-яку суму товар і поставить галочку (погоджуюся брати участь у конкурсі), буде розіграно 2 б'юті бокса. Результати будуть оголошені у instagram 03.05. У разі перемоги з Вами звяжеться наш менеджер
Безкоштовна доставка при замовленні від 1000грн
Payment method