Crest 3D White Luxe Whitestrips Glamorous White

Crest
1846
150,00
грн.
Відбілюючі полоски Crest 3D White Luxe Whitestrips Glamorous White

Призначення:
Відбілювання, Очищення
Активні компоненти: Мінерали
Кількість: 1 шт

Описання: Відбілюючі смужки Crest 3D Whitestrips Glamorous White
відбілюють в 25 разів краще, ніж будь-яка відбілююча зубна паста при використанні зубної пасти протягом 4 тижнів!
Смужки забезпечать видимий результат вже після 3-х днів використання! Технологія Advanced Seal (утримує смужки на зубах при будь-яких умовах. Це дозволить під час відбілювання зубів розмовляти і навіть пити воду). Зуби стають на 3-4 тони біліші, адже смужки мають той же склад, що і засоби для професійного відбілювання в стоматології. Окрім відбілювання смужки надають безпечне для емалі видалення зубного нальоту і поверхневих плям. Ефект після курсу відбілювання зберігається до 12 міс!
Спосіб використання: Відкрийте упаковку, дістаньте смужку, відокремте захисну плівку, та щільно притисніть до поверхні зубів. Тривалість однієї процедури: 30 хвилин. Після цього видаліть смужку. Для ефективного відбілювання рекомендується пройти повний курстривалісттю 14 днів.


Призначення: Відбілювання

Призначення: Очищення

E-Beauty рекомендує
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваш номер телефону
Промокод, подарунковий сертифікат
В період з 02.04 по 02.05 всім, хто замовить на сайті на будь-яку суму товар і поставить галочку (погоджуюся брати участь у конкурсі), буде розіграно 2 б'юті бокса. Результати будуть оголошені у instagram 03.05. У разі перемоги з Вами звяжеться наш менеджер
Безкоштовна доставка при замовленні від 1000грн
Payment method