Dr.Jart+ Cryo Rubber With Moisturizing Hyaluronic Acid, 40g

Dr. Jart
140002491
299,00
грн.
Альгінатна маска Dr.Jart+ Cryo заспокійлива з водоростями і гіалуроном, 40g

Вік:
Без обмежень
Тип шкіри: Всі типи
Призначення: Омолодження, Зволоження, Освітлення
Активні компоненти: Гіалуронова кислота, Морські мінерали
Об'єм: 40g

Результат: Альгінатна маска Dr.Jart+ Cryo Rubber With Moisturizing Hyaluronic Acid обволакує шкіру, запобігаючи випаровуванню активних компонентів, допомагаючи помітно поліпшити зовнішній вигляд пор і розгладити зморшки.
Маска обволікає шкіру, запобігаючи випаровуванню активних компонентів, допомагаючи помітно поліпшити зовнішній вигляд пор і розгладити зморшки.
Альгінатна маска створена на основі водоростей, що дозволяє відчутно знизити температуру шкіри і заспокоїти її. Ліпофільні і гідрофільні активні речовини утримують вологу в шкірі для максимального ефекту. Фіто-кератиновий комплекс, ботанічний білок, забезпечує зволожуючі властивості для поліпшення утримання води. Екстракт зелених водоростей, багатий вітаміном С і мінералами, підтримує природний баланс вологи в шкірі для довгострокового зволоження. В результаті шкіра стає більш еластичною і зволоженою.
Спосіб використання: Після очищення і нанесення тонера, рівномірно нанесіть на обличчя вміст ампули. Потім нанесіть маску і залиште на 30-40 хвилин. Видаліть маску і ніжно помасажуйте обличчя до повного вбирання есенції.

Об'єм: 40g

Активні компоненти: Гіалуронова кислота

Вік: 16+

Вік: 18+

Вік: 25+

Вік: 30+

Вік: 35+

Вік: Без обмежень

Призначення: Відновлення

Призначення: Живлення

Призначення: Зволоження

Призначення: Омолодження

Тип шкіри: Всі типи

Тип шкіри: Жирна

Тип шкіри: Комбінована

Тип шкіри: Нормальна

Тип шкіри: Суха

Тип шкіри: Чутлива, Проблемна

E-Beauty рекомендує
Click to order