Babyliss Pro Расческа BABCB1E

363
305,00
грн.
Кругла щітка для волосся BaByliss PRO Brush Collection Ceramic Pulse

Призначення: Укладання феном, надання об'єму

Описання: BaByliss PRO BABCB1E Ceramic Pulse Brush 20 mm - один з чотирьох професійних термобрашей серії Ceramic Pulse від BaByliss PRO. BABCB1E володіє керамічною поверхнею з антистатичними властивостями. Кераміка обумовлює більш довгий термін служби. Основа з отворами дозволяє повітрю розподілятися рівномірно і прискорює процес укладання. Як матеріал для щетини був використаний нейлон, тому основним призначенням брашінга BaByliss PRO BABCB1E Ceramic Pulse Brush є завивка волосся, в тому числі і надання прикореневого об'єму. Брашинги підходять не тільки для професійного використання, але і служать запорукою дбайливого ставлення до волосся при домашньому використанні.
Так як ця модель є найбільш вузької із серії Ceramic Pulse, то найчастіше її використовують на невеликій довжині волосся, де її ефективність буде вище, ніж на довгих. Щетина має оптимальну форму і довжину для роботи, легко чиститься, служить довго і справляється з будь-густотою. Ручка Ceramic Pulse Brush 20 mm виготовлена з ударостійкого пластику з нековзним покриттям, що забезпечує надійну фіксацію інструменту в руці.
Спосіб використання: Застосовуються для укладання феном, розчісування волосся. За допомогою щітки надається форма волоссю.
Тип волосся: Всі типи

E-Beauty рекомендує
Click to order
Ваше замовлення:
Total: 
Ваш номер телефону
Промокод, подарунковий сертифікат
Безкоштовна доставка при замовленні від 1000грн
Payment method